Miluješ tento šport, páči sa ti vôňa benzínu, rád/rada píšeš články alebo fotíš? Napíš na info@kartingsport.sk

Reklama na portáli Kartingsport.sk

Pre našich inzerentov sme pre sezónu 2019 pripravili zaujimavé možnosti inzercie. Ostatné možnosti inzercie a spolupráce, ktoré nie sú uvedené v tabuľke je možné dohodnúť idividuálne.

Banerová reklama

Rozmer (px) Umiestnenie Cena
120x100 Úvodná stránka, všetky podstránky okrem výsledkov a bazáru 100 €
300x300 Úvodná stránka, všetky podstránky okrem výsledkov a bazáru 120 €
120x600 Úvodná stránka, všetky podstránky okrem výsledkov a bazáru 150 €
600x120 Úvodná stránka, všetky podstránky okrem výsledkov a bazáru 150 €
860x120 Úvodná stránka, všetky podstránky okrem výsledkov a bazáru 200 €
860x150 Úvodná stránka, všetky podstránky okrem výsledkov a bazáru 200 €

Banery sú zobrazované na všetkých podstránkach portálu okrem stránok s výsledkami SLOKAP, MP+MSR a bazátu. Za zobrazenie banera na najnavštevovanejších stránkach s výsledkami je príplatok 100%. Na stránkach s výsledkami je zabezpečená exkluzivita len jedného inzerenta. Inzerent ma zároveň baner umiestnený aj na stránke celkových výsledkov pre SLOKAP, MP+MSR.

Účinnosť kampane môžete merať prakticky okamžite po jej nasadení vďaka prístupu k online štatistickému systému. V priebehu roka môžete meniť baner resp. vizuál kampane max. 7 krát.

Ďaľšie možnosti reklamy

Typ Umiestnenie Cena
PR článok Úvodná stránka, články, stránka teamov 150 €
PR článok (copywriting) - od 150 €
Fotobook teamu Vytvorenie individuálneho fotobooku z celého závodného víkendu profesionálnym fotografom (24 fotografii). od 150 €
Tímová stránka Pokiaľ nemáte čas alebo nie ste technicky zdatní na vytvorenie teamovej stránky (profilu) s jednotlivými jazdcami zabezpečíme vám ju na kľúč. 100 €

V prípade záujmu vieme zabezpečiť výrobu reklamných banerov podľa požiadaviek. V prípade záujmu o reklamu na portáli kartingsport.sk nás kontatujte na reklama@kartingsport.sk.

Reklama